Najpredávanenejšie tovary zo Sveta-reklamy v roku 2019

TOP 5 najobľúbenejších reklamných tovarov 2019.

Pozrite čo iným funguje, reklama za pár eur, čo najviac kupujú iní zákazníci.

Vyhodnotili sme rok 2019 a tu je zoznam najpredávanejších produktov v našom eshope Svet-reklamy.sk.

1. Informačná tabuľka Door Sign – Menovka na dvere

Veľmi žiadaná a obľúbená informačná tabuľka Door Sign – Menovka na dvere. Jednoduchá tabuľka z kvalitného plastu a hliníka, ktorá sa používa ako menovka na dvere kancelárií a miestností v budovách. Na zadnej strane menovky je obojstranná lepiaca páska, teda nepotrebujete žiadne skrutky pre upevnenie na dvere alebo na stenu. Do informačnej tabuľky Door Sign vložíte poster vo formáte A5 – 148×210 mm.

Pozrieť v eshope >>

2. A-pilón KSA2

A stojan

Najpredávanejší kovový reklamný stojan na ktorý vám vyrobíme vhodnú jednostranú alebo obojstrannú potlač. Kompletné riešenie pre vás.

 

Pozrieť v eshope >>

 

 

3. Drevený A-stojan na písanie kriedou

Medzi najžiadanejšie patrili rôzne druhy A-stojanov, na ktoré si naši zákazníci umiestňujú  svoju reklamu či popis produktov alebo služieb. Najpredávanejším bol drevený A–stojan s plochou na písanie kriedou. Je to ideálny pútač pre kaviarne, reštaurácie, kvetinárstva a iné predajne, ktoré potrebujú často meniť ponuku. Drevený rám A-stojana je vyrobený z moreného smrekového dreva, do ktorého je obojstranne vložená čierna HDF doska na písanie kriedou s rozmerom 40×80 cm poprípade väčší 53×80 cm.

Najlacnejší drevený A-stojan na slovenskom trhu.

Pozrieť v eshope >>

 

4. EKO klaprámy s hliníkovým profilom

Zaklapávacie rámy umožňujú jednoduchú a rýchlu výmenu plagátu. Akciová cena EKO klaprámov už od 3,90 € zaujala v roku 2019 množstvo našich zákazníkov. Tieto klaprámy môžu slúžiť na zarámovanie reklamných plagátov, obrázkov alebo fotografií. Získate najvyššiu kvalitu za najnižšiu cenu na trhu. Patentovaná technológia umožnila znížiť výrobné náklady a vyrobiť vysoko kvalitný rám v kombinácii tvrdého plastu a eloxovaného hliníka.

Pozrieť v eshope >>

 

5. Plastový promostolík s potlačou 

Najpredávanejší reklamný promostolík, bezkonkurenčná cena!  Dodáme vám kompletný funkčný promostolík – spracujeme originálnu grafiku, vytlačíme a skompletizujeme.

 

Pozrieť v eshope >>

 

 

V prípade akýchkoľvek otázok nás môžete kontaktovať na tel. 0903 996 218 alebo emailom info@svet-reklamy.sk