REKLAMA nemusí stáť veľa

TOP 6 najobľúbenejších reklamných tovarov.

Pozrite čo iným funguje, reklama za pár eur, nemusíte vymýšľať koleso od znovu.

Vyhodnotili sme rok 2018 a tu je zoznam najpredávanejších produktov.

1. Drevený A-stojan na písanie kriedou

Medzi najžiadanejšie patrili rôzne druhy A-stojanov, na ktoré si naši zákazníci umiestňujú  svoju reklamu či popis produktov alebo služieb. Najpredávanejším bol drevený A–stojan s plochou na písanie kriedou. Je to ideálny pútač pre kaviarne, reštaurácie, kvetinárstva a iné predajne, ktoré potrebujú často meniť ponuku. Drevený rám A-stojana je vyrobený z moreného smrekového dreva, do ktorého je obojstranne vložená čierna HDF doska na písanie kriedou s rozmerom 40×80 cm poprípade väčší 53×80 cm.

Vynikajúci pomer cena/kvalita urobila z tohto stojana najpredávanejší tovar.

Kúpiť teraz v AKCII >>

 

2. Výsuvný stojan na letáky A4 s hliníkovým kufríkom

Obľúbeným bol v roku 2018 aj výsuvný stojan na letáky A4 s hliníkovým kufríkom využívaný predovšetkým na výstavách či konferenciách. Je veľmi praktický, ľahko rozložiteľný a prenosný v hliníkovom kufríku. Stojan obsahuje 5 káps pre letáky formátu A4.

V kategórii skladacích stojanov nemá konkurenciu, je to jednoznačne najlepšia voľba pre vás.

Kúpiť teraz v AKCII >>

 

3. Informačná tabuľka Door Sign – Menovka na dvere

Veľmi žiadaná a obľúbená informačná tabuľka Door Sign – Menovka na dvere. Jednoduchá tabuľka z kvalitného plastu a hliníka, ktorá sa používa ako menovka na dvere kancelárií a miestností v budovách. Na zadnej strane menovky je obojstranná lepiaca páska, teda nepotrebujete žiadne skrutky pre upevnenie na dvere alebo na stenu. Do informačnej tabuľky Door Sign vložíte poster vo formáte A5 – 148×210 mm.

Kúpiť teraz v AKCII >>

 

4. Menu stojan MH1 

V oblasti gastronómie boli najčastejšie objednávané menu stojany MH1, vyrobené z akrylátu hrúbky 1,8 mm. Stojany na menu o rozmere A5 a A4 sa využívajú ako stojančeky na letáky, prospekty, jedálne a nápojové lístky. Priehľadný plastový menu stojan MH1 na stôl sa veľmi často používa v baroch, jedálňach, reštauráciách ale aj v negastronomickej sfére – reklamný pútač v kanceláriách, prezentačných miestnostiach, obchodoch a pod.

Kúpiť teraz v AKCII >>

 

5. EKO klaprámy s hliníkovým profilom

Zaklapávacie rámy umožňujú jednoduchú a rýchlu výmenu plagátu. Akciová cena EKO klaprámov už od 3,90 € zaujala v roku 2018 množstvo našich zákazníkov. Tieto klaprámy môžu slúžiť na zarámovanie reklamných plagátov, obrázkov alebo fotografií. Získate najvyššiu kvalitu za najnižšiu cenu na trhu. Patentovaná technológia umožnila znížiť výrobné náklady a vyrobiť vysoko kvalitný rám v kombinácii tvrdého plastu a eloxovaného hliníka.

Kúpiť teraz v AKCII >>

 

6. Reklamný stojan Roll-up 85×200 cm s potlačou 

Posledným najpredávanejším produktom v roku 2018 bol reklamný stojan Roll-up 85×200 cm s potlačou. Vďaka bezkonkurenčnému pomeru cena/reklamná plocha (skoro 2 m2 ) je tento stojan veľmi atraktívny pre firmy, školy a organizácie. Rolovací reklamný stojan Roll-up pre reklamný banner je vhodný na jednoduché, opakovateľné skladanie a zbalenie. Pri inštalácii sa Roll up jednoducho vytiahne a pri zbalení sa automaticky sám navinie naspäť. Rolovací stojan Roll-up ponúkame v rozmeroch bannera 85 x 200 cm alebo 100 x 200 cm poprípade 200×200 cm .

Kúpiť teraz v AKCII >>

 

 

V prípade akýchkoľvek otázok nás môžete kontaktovať na tel. 0903 996 218 alebo emailom info@svet-reklamy.sk