Potlač reklamných predmetov

Reklamný predmet okrem toho, že prináša praktický úžitok, má aj reklamnú funkciu. Je nositeľom reklamného posolstva, najčastejšie loga firmy a má za úlohu pripomínať firmu, jej produkty alebo služby.  Oblasť označovania, brandingu alebo potlače reklamných predmetov je veľmi široká, technologicky náročná. Na príkladoch Vám chceme priblížiť najčastejšie spôsoby potlače reklamných predmetov.

Zobrazených 6 výsledkov

  Tampónová potlač

  Tampónová potlač je najpoužívanejšou metódou potlače reklamných predmetov, dokážeme ňou potlačiť takmer všetky druhy materiálov. Výsledkom je kvalitné, ostré vykreslenie motívu do najmenších detailov.

  Cena na vyžiadanie Kontaktujte nás

  Sieťotlač

  Sieťotlač je najstaršia technika tlače. Ručne pomocou stierky sa pretláča farba cez sito priamo na predmet. Je to poctivá ručná práca, výsledkom je vytlačený kvalitný, ostrý motív aj veľkých rozmerov a odolná a trvácna potlač.

  Cena na vyžiadanie Kontaktujte nás

  Digitálna UV potlač

  Digitálna UV potlač je nová technológia potlače. V podstate je to „zázračný“ stroj, ktorý dokáže potlačiť takmer všetko, plnofarebne a od 1 kusa.
  Náš moderný tlačový stroj je pripravený zrealizovať vaše požiadavky vysoko kvalitne a hlavne rýchlo.

  Cena na vyžiadanie Kontaktujte nás

  Laserové gravírovanie

  Laserové gravírovanie vytvorí precízne presné a nezmazateľné logo na reklamnom predmete.

  Cena na vyžiadanie Kontaktujte nás

  Vyšívanie

  Strojové vyšívanie je technológia na označovanie textilu. Výsledkom je vysokokvalitný, efektný a trvanlivý  reklamný motív vyšitý na textilnom materiáli.

  Cena na vyžiadanie Kontaktujte nás

  Transfér

  Pri transférovej potlači ako vyplýva z názvu sa prenáša motív z prenosového papiera na predmet. Výsledkom sú brilantné farby, ostrý motív a možnosť tlače aj veľmi náročných predlôh.

  Cena na vyžiadanie Kontaktujte nás