Kožené

Sme distribútorom výrobkov rodinnej firmy Jaguar, ktorá sa zaoberá spracovaním kože od roku 1933. Zároveň vám ponúkame nádherné ručne vyrábané kožené výrobky značky UNIKO.
Vieme Vám poradiť ako nájsť vhodný kožený darček presne podľa vašich požiadaviek. Možnosti sú neobmedzené – kontaktujte nás!

Zobrazené 2 výsledky

  Reklamné predmety z kože a koženky

  Naša ponuka reklamných predmetov z kože a koženky je oveľa širšia.
  Všetky výrobky sú z nášho katalógu Persona Gift.

  Rýchly výber:

  PEŇAŽENKY >>

  PÚZDRA NA DOKUMENTY >>

  KĽÚČENKY >>

  Všetky predmety vyrobené z kože a koženky >>

  Predmety z kože a koženky

  Kožené výrobky UNIKO

  Pokiaľ máte zmysel pre krásnu kožu a pre dokonalé remeselné spracovanie, potom sú výrobky značky Uniko pre vás tou pravou voľbou.

  Spoločnosť Uniko je tradičným českým výrobcom kožených doplnkov. Tajomstvo úspechu značky spočíva v prepojení klasického dizajnu, tej najkvalitnejšej talianskej kože a precíznej ručnej práce. Výsledkom sú doplnky vyrobené z pravej hovädziny, príjemné na dotyk, ktoré majú nadčasový dizajn a dlhoročnú úžitkovú hodnotu.

  V klasickej kolekcii nájdete hlavne peňaženky, aktovky, puzdrá, opasky a drobné doplnky ako manikúry alebo kľúčenky. Okrem klasickej kolekcie Uniko, ktorá sa vyrába v štandardných farbách, vieme vyrobiť aj ľubovoľný kožený produkt na zákazku podľa vašich predstáv..

  Rýchly výber:

  PÁNSKE PEŇAŽENKY >>

  DÁMSKE PEŇAŽENKY >>

  V prípade záujmu o konkrétny produkt nás kontaktujte emailom na result@result.sk

   

  Kožené výrobky UNIKO